Výrobce značky Nivea uvedl kosmetiku pro tetované

úterý, 15. října 2019, 07:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Po 30 letech společnost Beiersdorf, stojící za značkami Nivea nebo Labello, uvedla novou značku. Se Skin Stories cílí na lidi s tetováním.

Nová značka Skin Stories nabízí čtyři produkty pro péči o potetovanou pleť, zdroj: Beiersdorf.

Nová značka Skin Stories nabízí čtyři produkty pro péči o potetovanou pleť, zdroj: Beiersdorf.

Německá společnost Beiersdorf, v jejímž portfoliu se nacházejí značky jako Nivea, Labello, Eucerin nebo Hansaplast, po 30 letech uvedla na trh novou značku. Pod názvem Skin Stories s ní chce oslovit lidi s tetováním.

Novinka vznikla v rámci nově vytvořené divize Oscar & Paul, jež se zaměřuje na inovace, nové koncepty i repositioning stávajících značek. Vychází přitom ze stále rostoucí popularity tetování – jen v Německu je potetován jeden z pěti Němců a ve věku 25 až 34 let má tetování téměř polovina žen. „Tetování je stále oblíbenější a už dávno není symbolem vzpoury. Dnes je osobním doplňkem. Jen málokdo ale ví, jak se o tetování správně starat,“ popisuje šéf divize Hauke Voβ.

S misí „Making tattoing better and safer“ se chce značka Skin Stories zaměřit na edukaci a  speciální péči o potetovanou pleť. Pro začátek nabízí čtyři produkty – vedle krému i pleťové mléko, sérum a sluneční ochranu. 

Reklamní spot k podpoře nové značky Skin Stories

Skin Stories je zatím k dostání ve vybraných řetězcích a tatérských studiích jen v domovském Německu, kde běží na její podporu i reklamní kampaň. O jejím rozšíření na další trhy, včetně toho českého, firma odmítla poskytnout jakékoliv informace.

-stk-