ČSOB rozšíří koncept Jindra a Jindra i na ČSOB Leasing

čtvrtek, 7. listopadu 2019, 09:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Komunikační koncept ČSOB s manželským párem Jindra a Jindra začíná používat také ČSOB Leasing.

Klíčový vizuál s Jindrou a Jindrou k propagaci ČSOB Leasing, zdroj: ČSOB

Klíčový vizuál s Jindrou a Jindrou k propagaci ČSOB Leasing, zdroj: ČSOB

ČSOB rozšiřuje svůj komunikační koncept s manželským párem Jindra a Jindra, s nímž odstartovala v roce 2018, postupně na další značky ze své skupiny. Kromě banky a pojišťovny jej nově využívá i ČSOB Leasing.

„Naším jasným cílem je komunikovat jednotně za celou skupinu ČSOB. Proto nás těší, že se náš komunikační koncept s Jindrou a Jindrou osvědčil a spolu s bankou a ČSOB Pojišťovnou ho nově začíná používat také naše dceřiná společnost ČSOB Leasing. Tento krok ještě více podpoří vizibilitu značky a našim klientům jednoduchou formou představí celou škálu produktů a služeb,“ říká Renata Němcová Pixová, výkonná ředitelka Skupinové komunikace ČSOB.

Jindra a Jindra, které ztvárňují herci Marie Doleželová a Marek Taclík, se v nové komunikační kampani zaměřují na podporu produktu Autopůjčka, jenž nyní nabízí klientům při sjednání palivovou kartu v hodnotě 2000 korun, pojištění vozu, ověření původu vozidla i možnost flexibilního splácení dle životní situace každého klienta. Vzít si ji mohou fyzické osoby i podnikatelé.

Kampaň probíhá celý listopad prostřednictvím plakátů a POS materiálů v pobočkách ČSOB.

-stk-