A 11 rozšiřuje titul Náš Region do dalších krajů a okresů

pondělí, 27. ledna 2020, 07:35 Tisk MediaGuru

Vydavatelství A 11 chce svým tištěným titulem zdarma Náš Region obsadit celou republiku.

Zdroj: A 11

Zdroj: A 11

Lokální tištěný zpravodaj Náš Region, který je zdarma rozšiřovaný do schránek čtenářů, vstupuje do dalších dvou krajů a do celkem dvanácti okresů. Ve středních Čechách přidává ke stávajícímu pokrytí okresy Kutnohorsko, Mladoboleslavsko, Kolínsko, Mělnicko a Nymbursko. Ve všech okresech má vycházet v nákladu mezi 20 až 50 tisíci výtisky. Tím tak vydavatelství zcela pokryje území Prahy a středních Čech.

Vedle plného pokrytí středočeského území se Náš Region rozšiřuje také do Libereckého kraje, konkrétně do okresů Liberecko, Jablonecko, Semilsko, Českolipsko, a také do Karlovarského kraje. Na západě Čech vstupuje do okresů Karlovarsko, Sokolovsko a Chebsko. Celkem tedy Náš Region nově pokryje Prahu, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a Karlovarský kraj.

„Postupujeme podle strategického plánu vydavatelství A 11, jehož cílem je časem pokrýt celé území naší republiky. Tento plán budeme naplňovat postupně,“ uvedl majitel a ředitel vydavatelství A 11 Aleš Zavoral. Rozšířením titulu Náš Region se vydavatelství A 11 dostává podle jeho slov do pozice jednoho z nejsilnějších vydavatelů regionálních novin zdarma s nákladem přes milion výtisků měsíčně.

Tištěný titul doplňuje také zpravodajský server nasregion.cz, který by měl podle odhadu majitele stabilně dosahovat přes milion reálných uživatelů měsíčně.

Pokrytí titulu Náš Region v okresech a krajích ČR, zdroj: A 11

Pokrytí titulu Náš Region v okresech a krajích ČR, zdroj: A 11

V krátké době jde tak o další aktivitu A 11. Před koncem roku začalo vydávat tištěný odborný magazín Profi Makléř & Reality. Do portfolia vydavatelství patří odborné a lokální tituly. Vydává lokální čtrnáctideníky a měsíčníky zdarma do schránek a stojanů Náš Region, Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 7 a Vaše 10. Odborné časopisy Profi Poradenství & Finance, Profi HR, Profi Makléř & Reality, Profi Medicína, Ze Zdravotnictví, Innovation a humoristický časopis Sorry. Provozuje zpravodajské servery nasregion.cz a zezdravotnictvi.cz.

-mav-