E-shop About You odvysílá na TV Nova svou show

pátek, 24. ledna 2020, 14:00 Reklama, TV MediaGuru

Módní e-shop About You uvede v květnu na TV Nova svou show s předáváním cen influencerům. Večerem provede Leoš Mareš, Karolína Kurková či Taťána Gregor Brzobohatá.

About You Awards v Německu, zdroj: About You

About You Awards v Německu, zdroj: About You

Německý módní e-shop About You, jenž na českém trhu působí od roku 2018, uvede na TV Nova 9. května svou show About You Awards. Během večera, jímž bude provádět Leoš Mareš, Karolína Kurková, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová a další, budou předány ceny influencerům.

Známé tváře sociálních sítí budou oceněny v sedmi kategoriích, například: Style, Business, Sport, Digital art, Special achievement nebo Idol of the Year, přičemž poslední dvě představují čestná ocenění. „Ve vlastní režii vytvořenou show About You Awards chceme dosáhnout moderního pojetí formátu show s udílením cen a přehodnotit způsob interakce mezi televizní show a jejími hosty na jedné straně a diváky u televizorů i online na druhé straně. Díváme se na ni spíše jako na happening než jako studiovou show,“ říkají ředitelé pro obsah ze společnosti About You Julian Jansen a Chris Nickel, zakladatelé About You Awards.

Zapojení sledujících a fanoušků hraje v rámci show významnou roli, a to kvůli hlasování ve čtyřech fázích. Celý proces nejprve začíná veřejnou výzvou účinkujících na sociálních médiích k nominacím, kdy svou komunitu pobídnou k tomu, aby od 24. ledna do 2. února 2020 na webových stránkách soutěže předkládala návrhy nominovaných osob. V druhé fázi vybere About You Awards Academy, čítající 162 členů, ze všech veřejných návrhů tři nejlepší v každé kategorii podle dvou kritérií u nominovaných osob: „Jaké je poselství nominovaného?“ a „Je cíl nominovaného uskutečnitelný?“. Finalisté budou zveřejněny v dubnu, kdy začne i veřejné hlasování na webu. Vítězové hlasování budou vyhlášeni v televizní show. 

Se svou soutěží začal e-shop na svém mateřském trhu již v roce 2017. Od roku 2018 se ze soutěže stal televizní formát, který loni sledovalo v německé televizi osm milionů diváků. „Spolupráce značky About You s významnými mezinárodními a místními influencery je důležitou součástí DNA naší společnosti. Show About You Awards pokračujeme na své cestě vedoucí k podpoře individuálních stylů a osobností – jak online, tak offline,“ vysvětluje generální ředitel e-shopu Tarek Müller.

About You během první roku na českém trhu přijal více než milion objednávek a dosáhl povědomí o značce přes 85 procent. V tuzemsku o zákazníky bojuje s českým ZOOTem, polským Answear či německým Zalando. 

-stk-