Prima zařadí i seriál Einstein, show Zlatá maska nebo reality Tlouštíci

čtvrtek, 20. února 2020, 11:50 TV MediaGuru

Televize Prima přidá do svého letošního jarního vysílání ještě několik nových pořadů.

Einstein, foto: FTV Prima

Einstein, foto: FTV Prima

Televize Prima zařadí ještě do letošního jarního vysílání nový seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, zábavní show Zlatá maska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Zmíněné pořady tak v průběhu jara ještě ovlivní skladbu sobotního, pátečního i čtvrtečního prime-time, oznámila Prima na čtvrteční tiskové konferenci, která se konala v budově Národní technické knihovny. Konferenci moderoval Lukáš Pavlásek.

Prima už vedle toho do jarního vysílání od začátku letošního roku nasadila seriál Slunečná, pořad se Zdeňkem Pohlreichem Superšéf: 24 hodin do pekla a zpět a novou talk show s Lukášem Pavláskem Na Pavláska.

Seriál Einsterin se bude vysílat od soboty 14. března, vždy od 20:15. V hlavní roli se představí Vojtěch Kotek, který ztvárňuje génia a nejmladšího profesora, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě a také pra-pra-pravnuka Alberta Einsteina. Trpí ale dědičnou Huntingtonovou nemocí, a když je chycen při pokusu o krádež léků, které by zpomalily zhoršování jeho zdravotního stavu, připlete se k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ. V seriálu dále hrají např. Pavel Zedníček, Veronika Freimanová, Anna Polívková nebo Marek Němec.

Dvanáct masek, pod kterými se skrývá šest Čechů a šest Slováků, představí show Zlatá maska. V té budou čtyři detektivové (známé osobnosti), mezi nimiž se objeví i Jiřina Bohdalová či Jakub Prachař, nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát vzniká ve spolupráci se slovenskou TV Joj. Desetidílná show se bude vysílat od 20. března každý pátek ve 20.15.

Koncept docu reality nabídnou od 26. března každý čtvrtek ve 21.35 Tlouštíci. Deset účastníků proměny se snaží propracovat k lepší postavě. Odpolední vysílání od 3. března zaujme od 16:00 nový pořad Z místa činu, který nechá nahlédnout diváky do pozadí vyšetřování. 

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Některé z nových pořadů TV Prima pro letošní jaro se už uvedly. Jde zejména o seriál Slunečná, který v úterním a čtvrtečním prime-time poráží konkurenční Ordinaci v růžové zahradě. Pořad Superšéf se Zdeňkem Pohlreichem se uchytil v pátečním prime-time. Jeden díl vysílání má také za sebou talk show Na Pavláska, která se vysílá v úterý v druhém prime-timovém okně.

Vývoj sledovanosti Slunečná a Ordinace v růžové zahradě 2, zdroj: FTV Prima

Vývoj sledovanosti Slunečná a Ordinace v růžové zahradě 2, zdroj: FTV Prima


Z filmových novinek nabídne Prima televizní premiéru snímku Ženy v běhu, který loni v kinech navštívil rekordní počet 1,54 mil. diváků (do vysílání půjde 29. března). Svůj první původní seriál už do vysílání zařadila i Prima Cool. Jde o komediální seriál Po hlavě, který se vysílá od začátku února.

Podrobný materiál k jarnímu vysílání televizních stanic skupiny Prima si můžete prohlédnout níže.

-mav-