Vodafone TV odstartovala, nabízí balíčky od 150 Kč měsíčně

pondělí, 23. března 2020, 11:15 Internet & Mobil MediaGuru

Vodafone uvedl na trh svou digitální televizi. Pořídit si ji lze od 150 korun měsíčně.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Mobilní operátor Vodafone spustil avizovanou placenou digitální televizi – Vodafone TV. Nabízí sledování pořadů až 7 dní zpětně, dostupná je tam, kde je internet s minimální rychlostí alespoň 3 megabity za sekundu. K dispozici má přes 130 kanálů, tedy méně, než slibovala společnost minulý týden. 

Vysílání Vodafone TV je divákům dostupné přes set-top box stejně jako přes aplikaci pro mobilní zařízení, jako je telefon a tablet. Televize běží na globální platformě operátora. 

Vodafone nabídne ve své televizi 150 kanálů

čtvrtek 19. března 2020

Vodafone TV si mohou zájemci pořídit online, vše potřebné doručí pošta rovnou domů. „Pro novou televizi není potřeba nikam chodit, stačí ji jen objednat a vše důležité přijde poštou. Skupina Vodafone je dnes, po společnosti Sky, druhým největším poskytovatelem televizního vysílání v Evropě,  a bylo tedy jen otázkou času, kdy se spustí Vodafone TV i v České republice,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

V nabídce jsou tři programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, tedy při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 300 a 600 korun měsíčně včetně pronájmu set-top boxu. „Diváky Vodafone TV čeká jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a také náš vlastní firmware set-top boxu, který znamená velice rychlou odezvu na zadávané pokyny. Set-top box je připravený i na vysoké rozlišení obrazu ve 4K,“ popisuje Quique Vivas.

Od 24. března Vodafone navíc spustí automaticky a zdarma rozšířenou televizní nabídku, obsahující dětské stanice, jako je NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV nebo Cartoon Network. Pro dospělé čekají dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox. Rozšířená nabídka zdarma bude platit do 14. dubna. 

Vodafone TV – přehled tarifů, zdroj: Vodafone

Vodafone TV – přehled tarifů, zdroj: Vodafone

Vodafone TV – přehled volitelných balíčků k tarifu Klasik, zdroj: Vodafone

Vodafone TV – přehled volitelných balíčků k tarifu Klasik, zdroj: Vodafone

Vodafone TV – přehled volitelných balíčků k tarifům Klasik a Komfort, zdroj: Vodafone

Vodafone TV – přehled volitelných balíčků k tarifům Klasik a Komfort, zdroj: Vodafone

Televize nabízí sledování už odvysílaných pořadů, a to až 7 dní zpětně. Dále je k dispozici také nahrávání do cloudového úložiště, díky čemuž jsou nahrávky k dispozici na všech dostupných platformách, kapacita je 100 hodin záznamu. Dostupná je i funkce nahrávání všech dílů vybraného pořadu nebo seriálu. Na základě chování diváka bude Vodafone TV sama doporučovat tematicky podobný obsah. Pro zájemce je možné sledovat program jak v původním cizojazyčném znění s titulky, tak i s českým dabingem. Rodiče mohou obsah kontrolovat prostřednictvím PIN kódu, kterým nastaví vybrané pořady pro děti.

-stk-