Patricie Šedivá povede externí komunikaci Coca-Coly

čtvrtek, 23. dubna 2020, 16:40 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Externí komunikaci společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko povede Patricie Šedivá.

Patricie Šedivá, zdroj: Alza.cz

Patricie Šedivá, zdroj: Alza.cz

Manažerkou externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se od května stane Patricie Šedivá. Ve své nové roli bude zodpovědná zejména za styk s veřejností. Jejím úkolem bude nastavení celkové strategie externí komunikace a budování, posilování i rozvoj vztahů s médii a dalšími partnery. Současně bude také podporovat aktivity Coca-Coly na poli Public Affairs a CSR. 

„Patricie má za sebou v daném oboru bohaté zkušenosti. Jsem si proto jist, že díky těmto svým zkušenostem a rozsáhlým dovednostem bude tou pravou posilou pro náš tým,“ uvedl Petr Jonák, ředitel vnějších vztahů Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Patricie Šedivá přichází do Coca-Coly HBC ze společnosti Alza, kde měla poslední tři roky na starosti komunikaci a PR v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Předtím působila dvacet let u mobilního operátora T-Mobile Czech Republic, z toho patnáct let v oddělení komunikace. 

V loňském roce byla oceněna v soutěži Mluvčí roku. V kategorii Nejlepší mluvčí soukromého sektoru se umístila na druhém místě.

-stk-