Kaufland dlouhodobě zlevňuje 500 produktů

středa, 20. května 2020, 14:55 Marketing, Retail, Aktuality MediaGuru

Kaufland snižuje od druhé poloviny května dlouhodobě ceny některých produktů. Podobně se na konci dubna zachoval řetězec Tesco.

Kaufland zlevňuje dlouhodobě ceny 500 produktů, zdroj: Kaufland

Kaufland zlevňuje dlouhodobě ceny 500 produktů, zdroj: Kaufland

Ačkoli ceny potravin kvůli koronavirové krizi i suchu rostou, některé řetězce se snaží ceny určitých výrobků snižovat. Po řetězci Tesco, který dlouhodobě snížil ceny 19 hlavních a přes 500 dalších výrobků, přichází nyní se stejnou iniciativou další obchodní řetězec Kaufland.

Řetězec vybral 500 výrobků napříč celým sortimentem a nabízí je levněji než dosud. „Přicházíme s kampaní Dlouhodobě výhodněji. Lidé dlouhodobě ušetří například na nápojích, uzeninách, mléčných produktech, cukrovinkách, zvířecím krmivu či drogistickém zboží,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Zákazníci v prodejnách najdou tyto produkty označené oranžovou šipkou, která vychází z vizuálu slevové akce Superkauf a připojí se tak ke slevovým akcím jako jsou Superkauf, Superprodloužený víkend nebo slevy s Kaufland Card. Dlouhodobě jsou zlevněny produkty ve všech oblastech čerstvého zboží, jako např. více než 200 druhů ovoce a zeleniny, 90 druhů pečiva a 110 druhů baleného masa.

-zue-

Tesco snižuje dlouhodobě ceny devatenácti základních potravin

pátek 24. dubna 2020