Autor textu MediaGuru
Programové schéma Primy se nebude do léta měnit. V letním vysílání chce
televize uvést premiéru seriálu Kateřina Veliká.
Za zvýšených hygienických opatření se k natáčení vrátil také štáb seriálu Modrý kód. Ten Prima vysílá dvakrát týdně a i po dobu vrcholící pandemie udržela ve vysílání jeho premiérové díly. V pondělí uvedla, že nově natočené záběry uvidí diváci Modrého kódu v posledních čtyřech dílech této televizní sezóny.
Prima se už připravuje na letní vysílání. Naznačila, že vedle klasického letního programu nabídne premiéru výpravného seriálu Kateřina Veliká.
Stávající programové schéma Primy se tak nebude do léta měnit. „Obnovení natáčení je pro všechny pozitivní novinkou, díky které můžeme zachovat stávající programové schéma a na premiérové díly seriálů se diváci mohou těšit až do prázdnin. Poté, jako každý rok, zařazujeme letní odlehčené schéma s nejen filmovou tvorbou," uvedl Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.
-mav-
# TV Prima # program # Koronavirus # Modrý kód # Roman Mrázek
Autor textu MediaGuru
Nedělní politické debatní pořady patří k nejsledovanějším nedělním
pořadům televizního vysílání. Porovnali jsme, jak se jejich sledovanost
vyvíjela v posledních týdnech.
Obchodní zastupitelství Media Club zařadilo reality show Asia Express do
prémiového prodeje. Jde o první formát letošního roku, který Media Club
takto obchoduje.
Značka luštěninových snacků Čočkýna vytvořila ve spolupráci se Stink
social plně AI generovaný spot.