Rixo obsazuje do kampaně frontmana skupiny Midi

středa, 6. května 2020, 17:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Služba Rixo spouští kampaň s formátem televizní soutěže.

Zdroj: Repro YT Rixo

Zdroj: Repro YT Rixo

Online pojišťovací služba Rixo z portfolia skupiny Emma Capital odstartovala svou první kampaň. Využívá v ní formátu televizní soutěže s názvem „Pojištění správně“, s níž chce ukázat na rozdíl mezi klasickým pojištěním a novou službou. Vystupuje v ní režisér a frontman kapely Midi Petr Marek, který je zároveň i autorem hudby. 

„Jsme první online službou svého druhu na českém trhu a potřebujeme, aby klienti pochopili, co jim nabízíme a v čem jsme jedineční,“ vysvětluje Ondřej Hlásek, marketingový ředitel Rixo. 

Za kreativním nápadem stojí agentura WMC Grey v čele s Davidem Sudou. Produkci zajistila společnost Armada Films. Režie se ujal Tomáš Řehořek. „Aby fungovala absurdita konceptu, cítil jsem, že hrdina musí být nesmělý sympaťák, který jakoby se v soutěži objevit tak trochu omylem. Věděl jsem, že Petr Marek dokáže tuto charakteristiku 100% naplnit,“ vysvětluje výběr hlavní postavy režisér.  

V rámci kampaně budou postupně představeny tři půlminutové spoty, které doplní šestice kratších 15“ variant. Ty rozvíjí příběh moderátorky, která objevuje konkrétní výhody aplikace. Kromě televize bude kampaň k vidění také na internetu, sociálních sítích a v outdooru.

-stk-