ČT natočí druhou řadu reality show Peče celá země

úterý, 7. července 2020, 13:30 TV MediaGuru

Soutěž pro amatérské cukráře a pekaře Peče celá země bude mít pokračování, ČT začne druhou řadu natáčet příští rok na jaře.

Peče celá země II, zdroj: ČT

Peče celá země II, zdroj: ČT

Česká televize začne příští rok na jaře natáčet druhou řadu reality show pro amatérské cukráře a pekaře Peče celá země. ČT se tak pro pokračování této nové reality show rozhodla po úspěšném letošním premiérovém ročníku.

„Na Kavčích horách skončilo první kolo konkurzu do chystaného pokračování pořadu Peče celá země. Nejlepší amatérští pekaři a cukráři budou vybráni po letních prázdninách, natáčení druhé řady začne příští rok na jaře," přiblížila ČT. Znamená to, že ve vysílání by se druhá řada pořadu mohla objevit nejdříve příští rok na podzim, pravděpodobněji ale spíš až v průběhu roku 2022. 

„Po úspěchu premiérové řady se nám přihlásilo čtyřikrát víc zájemců, na konkurz jsme tak pozvali třikrát více lidí než při první sérii,“ uvedl kreativní producent pořadu Peče celá země Petr Mühl. Soutěž oslovila amatérské pekaře ze všech koutů republiky, na konkurz, na který museli vlastnoručně upéct něco slaného i sladkého, přijelo nejvíce uchazečů z Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.

První řada pořadu Peče celá země, vysílaná letos na jaře, byla úspěšná v sobotním televizním prime-time. Průměrně se na soutěž dívalo více než 1,3 milionu lidí starších 15 let a 118 tisíc dětí ve věku 4-14 let, finálový díl pak přilákal k obrazovkám více než 1,7 milionu diváků a 134 tisíc dětí.

Soutěžící i porotci z pořadu Peče celá země se v létě vydají za diváky do regionů v novém projektu České televize Českem tam a zpět

-mav-