Tedi otevírá první dvě pobočky v Česku, další v srpnu

středa, 15. července 2020, 16:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Ve čtvrtek 16. července otevírá Tedi první dvě pobočky v Česku, a to v nákupních parcích v Prostějově a Opavě. Další plánuje otevřít v srpnu v Mostě.

Zdroj: Tedi.com

Zdroj: Tedi.com

Německý diskontní řetězec Tedi vstupuje ve čtvrtek 16. července na český trh. Otevírá své první dvě pobočky, jednu v Prostějově a druhou v Opavě. Obě se nacházejí v nákupních parcích S1 Center a otevřeno budou mít každý den od 9 do 20 hodin. V Prostějově i v Opavě nahradí Tedi prodejny Hervisu. Otevření další prodejny je naplánováno na začátek srpna, opět v nákupním parku S1 Center, tentokrát v Mostě

Původně chtěla společnost otevřít svých prvních pět až šest filiálek v Česku v průběhu května a června. Kvůli pandemii koronaviru se však plán expanze zpomalil. Na českém trhu bude přítomna pouze prostřednictvím svých kamenných prodejen, e-shop je dostupný pouze v Německu.

Zdroj: Tedi.com

Zdroj: Tedi.com

Zdroj: Tedi.com

Zdroj: Tedi.com

Tedi nabízí různorodý sortiment od produktů pro domácnost, elektroniky, hračkářství, kosmetiky, drogerie, DIY, party po papírnictví. Vedle toho nabízí také příslušenství pro auta i jízdní kola či sezónní kolekce. Podle velikosti a lokality mohou zákazníci vybírat v obchodech z až devíti tisíc produktů.

Aktuálně diskontní řetězec provozuje více než 2250 poboček v osmi zemích Evropy, mimo jiné i na Slovensku. Firma byla založena v roce 2004 v německém Dortmundu. Svým zaměřením se zařadí do konkurence řetězců Pepco, Kik nebo Tiger. Právě Pepco nebo Kik se nacházejí v sousedství prvních dvou nově otevřených prodejen v nákupních parcích.

-zue-

Řetězec Tedi otevře první pobočky v Česku v červenci

středa 17. června 2020