Empresa chystá nové časopisy i knihu Rozhovory s prezidentem

úterý, 1. září 2020, 07:40 Tisk MediaGuru

Několik nových tištěných titulů, především speciálů, a také Soukupovu knihu Rozhovory s prezidentem přinese Empresa Media.

Portfolio časopisů Empresa Media, zdroj: Empresa Media

Portfolio časopisů Empresa Media, zdroj: Empresa Media

Vydavatelství Empresa Media připravuje nové tištěné tituly a také knižní publikace. S několika novými projekty Empresy je opět spojen její majitel Jaromír Soukup, vyplývá z oficiálního oznámení společnosti.

Od 10. září začne Empresa vydávat ženský vysokonákladový měsíčník Sedmička pro ženy. Pilot tohoto časopisu uvedla už v předloňském roce, poté ale časopis nevydávala. Titul vychází ze značky společenského týdeníku Sedmička. Sedmička pro ženy bude v prodeji za 19 Kč jednou měsíčně.

Do prodeje má jít také několik nových speciálů. Jde konkrétně o speciál časopisu Týden s názvem Osobnosti o koronaviru, který přinese rozhovory a názory lékařů, ekonomů či umělců k aktuálnímu dění, jak o nich mluvili v pořadech TV Barrandov Duel Jaromíra Soukupa nebo Jaromír Soukup Live.

Další speciál je spojen s týdeníkem Sedmička, vyjde 23. září pod názvem To Nejlepší z Barrandova. O den později, 24. září, pak vyjde nový měsíčník pod hlavičkou Sedmičky s názvem TV Barrandov – Nebezpečné vztahy, který vychází z pořadu moderovaného Janem Musilem na TV Barrandov.

Na začátku října přinese Empresa Media další speciál v podobě měsíčníku pod hlavičkou časopisu Týden, a to Týden – Politické rozhovory, jejichž základem budou rozhovory Jaromíra Soukupa v pořadech barrandovské televize. Měsíčník bude uveden na trh 8. října.

Rozšíří se i nabídka knih z produkce Empresa Media. Vedle už avizované knihy Jaromíra Soukupa Takový jsem já bude 12. září na knižní trh uvedena další Soukupova kniha Rozhovory s prezidentem. V ní se prezident Miloš Zeman vyjadřuje k aktuálním politickým, ekonomickým a společenským otázkám, které klade ředitel Empresy. Kniha bude v předprodeji opět na Jaromír Soukup Shop.

Vydání všech periodik i speciálních vydání mát doprovázet kampaň na TV Barrandov i v titulech vydavatelství.

Empresa Media tak po delší době rozšíří své portfolio tištěných titulů. Je ale zřejmé, že jej bude rozšiřovat především kolem existujících značek časopisů Sedmička a Týden a také kolem stávajících pořadů TV Barrandov. Empresa letos v dubnu převedla týdeníky Týden a Exkluziv na měsíčníky. Loni ukončila vydávání časopisů Instinkt a Faktor Soukup. Předloni prodala odborný týdeník MarketingSalesMedia a ukončila vydávání měsíčníků Popcorn a Top dívky

-mav-