Erik Dvořák je produktovým ředitelem Internet Info

pátek, 7. srpna 2020, 10:15 Aktuality, Lidé, Internet & Mobil MediaGuru

Z vydavatelství Mladá fronta přešel do Internet Info Erik Dvořák, stal se ředitelem produktového týmu.

Erik Dvořák, zdroj: Mladá fronta

Erik Dvořák, zdroj: Mladá fronta

Na pozici produktového ředitele Internet Info nastoupil od začátku srpna Erik Dvořák. Donedávna působil na pozici šéfa Online divize vydavatelství Mladá fronta (MF). Vzhledem ke komplikované situaci, v níž se vydavatelství již několik měsíců nachází, se s tímto mediálním domem rozhodl spolupráci ukončit a nastoupit do Internet Infa. Produktový tým se rozšiřuje i o několik dalších bývalých zaměstnanců Mladé fronty.

„Erikovy zkušenosti budou pro rozvoj našich webů velmi cenné. Hlavním úkolem jeho týmu bude podpořit obsahovou a inzertní stránku jednotlivých serverů, a zvýšit jak jejich návštěvnost, tak i jejich výnos,“ uvedl Marek Antoš, ředitel vydavatelství Internet Info.

Produktový tým se má zaměřit na zlepšení funkčnosti a návštěvnosti jednotlivých serverů vydavatelství.

Internet Info provozuje odborné servery Lupa.cz, Podnikatel.cz, Měšec.cz, Vitalia.cz, Root.cz, Slunečnice.cz, Stahuj.cz, internetový obchod SW.cz a pořádá dvě desítky odborných konferencí ročně. Celková návštěvnost webů Internet Info dosahovala v letošním červenci 2,7 mil. RU (zdroj: NetMonitor), jde o dvanáctého největšího provozovatele českého internetu.

-mav-