Náš Region vstupuje do Dačic, Telče a Moravských Budějovic

úterý, 25. srpna 2020, 11:35 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství A11 pokračuje v rozšiřování regionálního titulu Náš Region.

Zdroj: A11

Zdroj: A11


Vydavatelství lokálního a odborného tisku, společnost A11, spouští 34. mutaci novin Náš Region, tentokrát pro oblast Dačicka, Telčska a Moravských Budějovic. Po akvizici Podbrdských novin a jejich začlenění pod Náš Region Berounsko a spuštění novin Náš Region Brno jde o třetí novinku, kterou vydavatelství během letních prázdnin realizuje. Náš Region nyní vychází v Praze, Brně, ve Středočeském kraji, Karlovarském kraji, Ústeckém kraji, Libereckém kraji a Jihočeském kraji.

„Naše plány obsadit s novinami Náš Region všechny kraje ČR zpomalil nástup koronaviru, během letních měsíců se nám ale podařilo začít plán opět naplňovat a aktuálně pracujeme na spuštění dalších mutací,“ popsal ředitel vydavatelství Aleš Zavoral. Na podzim vydavatelství chystá i spuštění zcela nového lifestylového časopisu a plánuje posilovat časopisy Vaše Praha, které v současné době vydává pro pražské městské části 1, 4, 5, 6, 7 a 10.

Náš Region Dačicko, Telčsko a Moravsko-Budějovicko bude stejně jako ostatní noviny této značky distribuován do vlastní sítě stojanů a schránek.

Aleš Zavoral: Náš region můžou být největší noviny v Česku

pondělí 29. června 2020

-mav-