Tereza Báčová povede rozvoj a strategie v Mediaplus Prague

pátek, 21. srpna 2020, 09:55 Lidé, Reklama MediaGuru

Tereza Báčová bude odpovědná za obchodní rozvoj agentury a strategická mediální řešení.

Tereza Báčová, zdroj: Mediaplus

Tereza Báčová, zdroj: Mediaplus

Od 1. září 2020 bude Tereza Báčová vykonávat funkci ředitelky pro rozvoj podnikání a mediální komunikaci v nové mediální agentuře Mediaplus Prague. Přichází z mnichovské centrály Mediaplus, kde měla od roku 2019 na starost přípravu a implementaci inovací, mediální kreativity a digitálních řešení v marketingové komunikaci značek napříč evropskými trhy.

Má za úkol naplnit myšlenku „building best brands“ pro stávající a nový byznys také na českém a východoevropském trhu.  „Věřím, že tohle DNA Mediaplusu složené ze dvou odlišných dimenzí do Česka dokážu přenést i z toho důvodu, že mě samotnou kopíruje. Mám české tělo, ale německý mozek," uvedla Báčová.

Tereza Báčová začínala v agentuře Havas Media, kde mimo jiné zastávala pozici head of strategy. Mezi její klíčové klienty patřil Hornbach.

Mediaplus Prague patří do skupiny Serviceplan. Podíl v české společnosti má Mediaplus Warsaw, součást německého Mediaplus International, což je síť mediálních agentur působících v 35 zemích po celém světě. Prvním zákazníkem agentury je německá síť obchodů Hornbach. Mimo to agentura vyvíjí aktivitu i v oblasti new business.

Mediální agentura Mediaplus vstupuje na český trh

středa 15. července 2020

-mav-