Hornbach dodává v podzimní kampani odvahu

pondělí, 28. září 2020, 08:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hornbach v nové kampani podporuje odvahu a chuť pustit se do práce. Kreativu opět připravila agentura Heimat a natáčelo se v Praze.

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Řetězec hobbymarketů Hornbach spustil podzimní komunikační kampaň, ve které sází na odvahu a chuť do práce se sloganem: „Zdá se to nemožné. Dokud to neuděláš.“

„Pozitivní síla realizace projektu snad nikdy nebyla tak cenná jako teď,“ říká David Kolář, ředitel marketingu pro Hornbach v České republice a na Slovensku. „Naplňující pocit, že člověk něco zvládne sám vlastníma rukama vydrží dlouho a dodává odvahu do dalších výzev,“ doplňuje David Kolář.

Kampaň opět připravila agentura Heimat Berlin, se kterou firma spolupracuje již 30 let. Režisérem byl Američan Tom Kuntz, o kameru se postaral Hoyte van Hoytema. Digitální postprodukce je dílem londýnského studia Untold, hudbu připravilyi 2WEI. Celý produkční proces řídila společnost TPF Berlín pod vedením producenta Michaela Duttenhöfera.

Podzimní spot Hornbachu

„Vytvořit takový mamutí projekt v časech koronakrize je zcela srovnatelné se smělostí našeho kutilského hrdiny,“ vysvětluje Guido Heffels, zakladatel agentury Heimat. „Testy na Covid-19 pro všechny zúčastněné, personálně omezený štáb, měření teploty, neustále podrobné vylaďování na dálku – vše je možné, když to člověk dělá s odvahou a rozumem,“ dodává Guido Heffels.

Celý spot se natáčel v Praze v barrandovských ateliérech. Zde servisní produkci zajistila společnost Unit + Sofa v čele s výkonným producentem Martinem Sobotkou. Kampaň bude v České republice komunikována prostřednictvím televize, on-line prostoru, OOH i v tištěných médiích.

Hornbach zavádí samoobslužné pokladny

úterý 8. září 2020

-zue-