Hornbach dodává v podzimní kampani odvahu
Hornbach v nové kampani podporuje odvahu a chuť pustit se do práce. Kreativu
opět připravila agentura Heimat a natáčelo se v Praze.
Řetězec hobbymarketů Hornbach spustil podzimní komunikační kampaň, ve které sází na odvahu a chuť do práce se sloganem: „Zdá se to nemožné. Dokud to neuděláš.“
„Pozitivní síla realizace projektu snad nikdy nebyla tak cenná jako teď,“ říká David Kolář, ředitel marketingu pro Hornbach v České republice a na Slovensku. „Naplňující pocit, že člověk něco zvládne sám vlastníma rukama vydrží dlouho a dodává odvahu do dalších výzev,“ doplňuje David Kolář.
Kampaň opět připravila agentura Heimat Berlin, se kterou firma spolupracuje již 30 let. Režisérem byl Američan Tom Kuntz, o kameru se postaral Hoyte van Hoytema. Digitální postprodukce je dílem londýnského studia Untold, hudbu připravilyi 2WEI. Celý produkční proces řídila společnost TPF Berlín pod vedením producenta Michaela Duttenhöfera.
Podzimní spot Hornbachu
„Vytvořit takový mamutí projekt v časech koronakrize je zcela srovnatelné se smělostí našeho kutilského hrdiny,“ vysvětluje Guido Heffels, zakladatel agentury Heimat. „Testy na Covid-19 pro všechny zúčastněné, personálně omezený štáb, měření teploty, neustále podrobné vylaďování na dálku – vše je možné, když to člověk dělá s odvahou a rozumem,“ dodává Guido Heffels.
Celý spot se natáčel v Praze v barrandovských ateliérech. Zde servisní produkci zajistila společnost Unit + Sofa v čele s výkonným producentem Martinem Sobotkou. Kampaň bude v České republice komunikována prostřednictvím televize, on-line prostoru, OOH i v tištěných médiích.
-zue-
# retail # Hornbach # hobby market # Heimat
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Tesco dokončilo první fázi zavádění sushi kiosků, prodalo přes 10 tisíc boxů
Tesco dokončilo první fázi zavádění sushi kiosků v pražských
prodejnách. Ve spolupráci se značkou Yo! prodalo od spuštění konceptu
v červnu více než 10 tisíc boxů sushi a dalších japonských specialit.
FC Hradec Králové získal Cenu Lukáše Přibyla, přerušil dominanci Sparty a Slavie
Cenu Lukáše Přibyla za nejlepší marketing a komunikaci mezi kluby Chance
Ligy získal za sezonu 2025/26 FC Hradec Králové. Stal se teprve druhým
klubem v historii ankety, který v hlavní kategorii zvítězil mimo dvojici
Sparta–Slavia. V Chance Národní Lize uspěl SK Artis Brno.
Příspěvky od streamingových VOD jsou nižší, než se čekalo. Některé globální nezaplatily
Státní fond audiovize letos vybral na audiovizuálních poplatcích
387 milionů Kč, meziročně o 70 % více. Poprvé se do systému naplno
zapojily také globální streamovací platformy, jejichž příspěvky ale
nedosáhly původních odhadů.