A 11: Výkonným ředitelem je Horský, ředitelem obsahu Barák

úterý, 10. listopadu 2020, 18:00 Aktuality, Tisk MediaGuru

Výkonným ředitelem vydavatelství regionálních a odborných titulů A 11 se stal Pavel Horský, dosavadní ředitel obchodu. Ředitelem obsahu je Vladimír Barák.

Pavel Horský a Vladimír Barák, zdroj: A11

Pavel Horský a Vladimír Barák, zdroj: A11

Vydavatelství A 11 obsadilo do funkce výkonného ředitele Pavla Horského, který donedávna působil jako ředitel obchodu. Tento post od září zastává David Korn. Pavel Horský působí ve vedoucích funkcích A 11 od samého vzniku. Novou pozici ředitele obsahu pak zastává Vladimír Barák, donedávna působící na stejné funkci ve vydavatelství Empresa Media.

„Pavla znám řadu let, a proto vím, že se na novou funkci skvěle hodí. I díky němu se nám během posledních let podařilo z A 11 vybudovat silné a dobře fungující vydavatelství, a to doslova od nuly,“ uvedl majitel vydavatelství Aleš Zavoral.

Pavel Horský působí v médiích přes 20 let, posledních sedm let jako obchodní ředitel vydavatelství A 11, předtím v obchodu vydavatelství Economia, kde měl na starosti především rozvíjení obchodních vztahů divize odborného tisku u manažerských a finančních časopisů. „Soustředit se budu především na hladký průběh spouštění nových titulů, hledání možných synergií v rámci našeho portfolia i nových obchodních a akvizičních příležitostí,“ řekl Pavel Horský.

Vladimír Barák v minulosti působil v portálech Atlas.cz, Aktuálně.cz nebo v deníku Blesk. Od února 2015 byl redaktorem domácího oddělení časopisu Týden. Od roku 2019 byl ředitelem online aktivit vydavatelství Empresa Media. 

-mav-