Televizní služba T-Mobile má 184 tisíc zákazníků

čtvrtek, 12. listopadu 2020, 16:55 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Televizní službu T-Mobile na IPTV a satelitní platformě sledovalo na konci třetího čtvrtletí letošního roku 184 tisíc zákazníků.

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile hlásí ke konci třetího čtvrtletí letošního roku 184 tisíc zákazníků své televizní služby, kterou nabízí na IPTV a satelitní platformě. V meziročním srovnání je to o 48,4 % více. Společnost to uvedla ve výsledcích hospodaření.

Mobilní služby poskytoval T-Mobile k 30. září téměř 6,2 milionu zákazníků, z nichž více než 58 % jsou tarifní uživatelé. Počet zákazníků využívajících předplacenou kartu v čase mírně klesá. Vysokorychlostní pevné připojení využívá 361 tisíc zákazníků, tedy o 18,4 % více než ve stejném období roku 2019.

Třetí čtvrtletí potvrdilo trend chování zákazníků, který započal během jarní vlny pandemie. Zákazníci i během letních měsíců hojně využívali telekomunikační služby. Nárůst datového provozu byl rovněž ovlivněn letní kampaní „Spolu po magentové“.

T-Mobile a Czech Tourism zahájí kampaň k dovolené po ČR

středa 24. června 2020

Počet provolaných minut se meziročně zvýšil o 10 %, počet SMS o 32,5 % a přesáhl 4 miliardy. Celkový objem přenesených dat vzrostl ještě podstatněji: mobilní a FWA datový provoz meziročně o 41,1 %, objem dat přenesených pouze mobilními zařízeními se ve srovnání se stejným obdobím 2019 zvýšil o 58,1 %.

Celkové výnosy z mobilních a pevných služeb včetně prodeje hardwaru přesáhly za první tři čtvrtletí letošního roku 20,8 miliardy Kč.

Konkurenční společnost O2 registrovala ke konci září u své služby O2 TV 503 tisíc zákazníků. Mobilní operátor Vodafone, který spustil svou placenou internetovou televizi na konci března, počet zákazníků zatím neuvedl. 

-stk-