Zákazníci Datartu mohou využívat výdejní místa Zásilkovny

úterý, 17. listopadu 2020, 08:55 Aktuality, Retail MediaGuru

Zboží zakoupené v e-shopu si mohou od listopadu zákazníci Datartu nově vyzvedávat i na pobočkách Zásilkovny.

Zdroj: Datart

Zdroj: Datart

K vyzvednutí zboží zakoupeného v e-shopu mohou zákazníci Datartu, prodejce se spotřební elektronikou, nově využít i poboček Zásilkovny. Datart tak rozšiřuje stávající síť svých 106 prodejen s možností osobního odběru o téměř čtyři tisíce výdejních míst. 

„Cílem je usnadnit zákazníkům nakupování přes internet a ještě víc se jim přiblížit. Navíc mohou lidé díky trasování sledovat stav zásilky a v okamžiku, kdy je pro ně zboží připraveno k vyzvednutí, obdrží zprávu a email s heslem pro odběr balíku,“ uvádí Eva Kočicová, mluvčí značky Datart.

„Výdejní místa Zásilkovny jsou stále více oblíbenějším způsobem, jak si zákazníci své zásilky vyzvedávají. Sami si volí čas, kdy si zásilku vyzvednou a její výdej trvá v průměru 20 sekund, nemusí tak čekat ve frontách nebo doma na kurýra,“ doplnil Milan Šmíd, marketingový ředitel skupiny Packeta, majitele Zásilkovny.

Lidé k vyzvednutí mohou využít kterékoliv výdejní místo ze zhruba 3700 zásilkoven, a to pro zboží do deseti kilogramů s maximální délkou nejdelší strany balíku 110 cm nebo součtem všech stran do 130 centimetrů. Služba je zpoplatněna 59 Kč. Zásilkovnu mohou zákazníci využívat také na Slovensku, kde Datart spolupráci zahájil již v průběhu října.

Datart aktuálně provozuje 106 prodejen a spadá pod firmu HP Tronic. Do jejího portfolia patří značky Datart, Euronics, Eta a e-shop Kasa.cz. Společnost působí také oblasti cestovního ruchu a gastronomie, provozuje mimo jiné Resort Valachy se čtyřmi hotely s wellness centry, ski areálem a golfovým hřištěm.

Datart: Nová kreativa bude na dva roky i déle

středa 21. října 2020

-zue-