FMCG tým PR.Konektoru vede Markéta Kaclová

úterý, 1. prosince 2020, 12:20 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Lifestylový a FMCG tým agentury PR.Konektor vede od listopadu Markéta Kaclová.

Markéta Kaclová, zdroj: PR.Konektor

Markéta Kaclová, zdroj: PR.Konektor

Do čela lifestylového a FMCG týmu agentury PR.Konektor nastoupila v listopadu Markéta Kaclová. Spolu s ním se bude starat mimo jiné o komunikaci značek Mondelēz, Emco, Playstation, Danone nebo Haribo. V pozici nahradila Michaelu Chrpovou, která z firmy  v říjnu odešla.

„PR.Konektor, zejména právě FMCG tým, jsem sledovala zpovzdálí už několik let. V mých projektech jsem stále více tíhla k integrované komunikaci a toužila využívat více nástrojů než jen ty z oblasti PR. Právě to mi Konektor umožní. Po několika týdnech práce po boku nových kolegů zároveň vidím, že jedeme na stejné vlně,“ řekla ke své nové pozici Markéta Kaclová. 

Markéta Kaclová pracuje v oboru od roku 2007. Začínala mezi konzultanty v MMD (nyní Grayling) a v roce 2010 nastoupila do AC&C Public Relations. Postupně se od IT klientů (například Google nebo Seznam.cz) přesunula do oblasti FMCG (KFC, Burger King a Kofola) a CSR.

„Největší školou byli každoroční vítězové soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy. Každý rok jsem přemýšlela nad kampaněmi pro desítky firem z různých oborů, od holek, které šily v kuchyni dětské hračky, po software pro automatické plánování směn, kampaněmi, které nejen že neměly moc stát, ale měly skutečně přinést zákazníky,“ dodala. 

Markéta Kaclová má za sebou také úspěchy v Českých cenách PR/Lemur a kampaň Razíme cestu pro LMC obdržela i SABRE Award 2018 pro nejlepší projekt v regionu CEE.

-stk-