Autor textu MediaGuru
Televizní spot se v těchto dnech vysílá na celoplošných stanicích Nova,
Prima a ČT.
V České republice, stejně jako v ostatních zemích Evropské unie, začalo 27. prosince 2020 očkování proti covidu-19. Nejprve budou očkování zdravotníci, senioři a rizikové skupiny. Od neděle začala Vláda ČR vysílat nový spot na podporu očkování proti covid-19. Spot se objevil ve vysílání České televize, TV Prima a TV Nova. Spot, kterým provází báseň Jiřího Wolkera, ukazuje „lepší život", kterého Česká republika dosáhne po vakcinaci obyvatel. „Ale teď chcem žít. A budeme. Tak, jako dřív! Díky očkování", těmito slovy končí vládní spot.
Spot dodaly oborové asociace AKA, APRA a další v rámci dobrovolné pomoci vládě. Na začátek ledna chystají hackathon, jehož výsledkem má být návrh komunikační strategie.
Zdroj: Vláda ČR
-mav-
# reklama # Vláda ČR # očkování # covid-19
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.