Žabka otevřela poprvé prodejnu v administrativní budově

úterý, 8. prosince 2020, 07:30 Aktuality, Retail MediaGuru

Síť Žabka otevřela poprvé prodejnu v administrativní budově a přizpůsobila tomu i provoz obchodu. Ten se nachází se v Park office centru Chodov v Praze.

Zdroj: Žabka

Zdroj: Žabka

Síť prodejen malého formátu Žabka (patří pod Tesco) otevřela v pondělí v Park office centru Chodov novou prodejnu. Je to vůbec první obchod, který je součástí administrativních budov a tomu je přizpůsoben i samotný provoz.

„Jedná se o první vstup našeho podnikání do administrativních budov. Je to další důkaz univerzálnosti našeho obchodního modelu a věřím, že po návratu do normálu všichni docení šíři našich služeb,” říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka.

Prodejna se nachází na adrese V Parku 2308 a má rozlohu 122 m². Sortiment obchodu je připravený na míru pracovníkům zdejších kanceláří. Pořídí zde čerstvé potraviny, ale najdou zde i nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

Nová prodejna má rozlohu 122 m2, zdroj: Žabka

Nová prodejna má rozlohu 122 m2, zdroj: Žabka

Specifika tohoto prostoru odráží i upravená prodejní doba, standardně bude od 6 do 19 hodin. V rámci stávajících platných omezení je až do konce roku upravena na 7 do 14 hodin.

Žabka v České republice aktuálně provozuje 120 obchodů a jen od začátku letošního roku otevřela jedenáct nových. Minimálně stejný počet jich ještě tento rok plánuje otevřít. „V době pandemie jsme nabrali drobné zpoždění s plánovaným otevřením nových obchodů, nyní už ale doháníme ztrátu a do konce roku bychom chtěli otevřít až 15 nových obchodů,“ dodává Radim Lunda.

Žabka otevírá první obchod na Slovensku

úterý 6. října 2020

-zue-