Autor textu MediaGuru
Obuvnická značka Vasky otevírá novou prodejnu v centru Prahy.
Značka Vasky, za níž stojí mladý podnikatel Václav Staněk, otevřela novou prodejnu v centru Prahy, v ulici Na Příkopě 23. Nabídne v ní nejen své bestsellery, ale i nové střihy tenisek, pantofle, škálu kožených doplňků a také designové oblečení z merina. Od 10. do 12. prosince bude designér Vasek Martin Brna šít tenisky přímo ve výloze nové prodejny.
Do nové prodejny se značka přesouvá, protože jí dosavadní prostory, které obývala dohromady se značkou Bagind, přestávaly stačit. „Začínali jsme na 30 m2 společně se značkou Bagind v Krakovské ulici. Po dvou letech se Vasky stěhují do 280 m2 do ulice Na Příkopě. Jedná se o nejfrekventovanější ulici v České republice. I přes covid období jsme se rozhodli učinit tento krok, abychom byli naším zákazníkům co nejvíce na blízku,” popisuje Václav Staněk. Nový obchod navíc disponuje i velkým skladem, díky čemuž mohou zákazníci nakupovat více na místě a nečekat, než se boty vyrobí.
Od 10. prosince do 12. prosince bude navíc designér Vasek Martin Brna vyrábět tenisky přímo ve výloze prodejny, a to vždy od 16:00 do 20:00. „Chceme zákazníkům ukázat, jak vypadá poctivá ševcovina a zvýšit povědomí o lokální obuvnické výrobě, kterou Vasky hájí už pátým rokem,” konstatuje Jan Kočenda, marketingový ředitel značky.
-stk-
# retail # prodejna # Vasky # kamenný obchod # obuv # Na Příkopě
Autor textu MediaGuru
Oneplay si po roce od spuštění připisuje téměř tři miliardy spuštění
videí a 1,6 miliardy odsledovaných hodin. Podle skupiny Nova se během
prvního roku stala největší streamingovou platformou na českém trhu.
Nedělní díl pořadu Otázky Václava Moravce vidělo v souhrnu za první
i druhou část 1,139 mil. diváků starších 15 let.
Na pozici Executive Creative Director agentury VML přichází Sinead Roarty.