Billa spouští věrnostní kampaň s nádobím Dolce Vita

pátek, 22. ledna 2021, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od 20. ledna do 3. března mohou zákazníci Billy za nasbírané body získat italské nádobí značky Dolce Vita.

Zdroj: Billa

Zdroj: Billa

Billa spouští v lednu svou druhou věrnostní kampaň. Po spojení s vítězem MasterChef Česko nyní přichází s akcí, kde si mohou zákazníci vyměnit body nasbírané na věrnostních kartách za italské kameninové nádobí značky Dolce Vita. Billa také začíná spolupracovat s nutriční terapeutkou Terezou Havlínovou, jejíž recepty jsou součástí kampaně. 

V nabídce zákazníci naleznou celkem pět základních kusů nádobí. Za 250 nebo 300 klubových bodů a doplatek od 149,90 Kč do 169,90 Kč mohou členové Billa Bonus clubu získat jeden z libovolných kusů – od setu šálků na horké nápoje, dezertních talířků, jídelní sady (hluboký a plochý talíř), setu menší misek až po salátovou mísu. 

„Směna věrnostních bodů, které zákazníci nasbírali při nakupování v našich prodejnách, za atraktivní zboží z našich kampaní, je nedílnou součástí benefitů v rámci členství v Billa Bonus clubu. Věříme, že nabídkou nádobí Dolce Vita uděláme zákazníkům radost,“ říká Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti Billa ČR.

Nutriční terapeutka Tereza Havlínová pro zákazníky připravila celou řadu receptů, například na plněné pečené papriky, domácí granolu či thajské curry s kokosovým mlékem. Rovněž se bude podílet na tvorbě vyvážených a zdravých jídel, které se objeví na stránkách Gusto Academy a zároveň bude dohlížet na přípravu receptů do zákaznického časopisu Gusto. 

-stk-