Seznam Premium startuje, nabídne videa bez reklam

úterý, 9. února 2021, 14:00 Internet & Mobil MediaGuru

Seznam.cz spouští placenou službu Seznam Premium, za 29 Kč měsíčně umožní sledovat videa bez reklam.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Internetová společnost Seznam.cz spouští novou službu Seznam Premium. Přináší možnost sledování videoobsahu na službách Seznamu bez reklam a získání statusu „Premium člena“. Seznam Premium bude zpoplatněné, lidé si mohou objednat roční předplatné za 339 korun.

„Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez reklamních spotů. Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení. Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ sdělil Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz.

Seznam Premium má fungovat i jako typ exkluzivního členství. Profil každého předplatitele se bude zobrazovat s motivem korunky, a stejně tak bude označený i v diskuzích pod články.

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či díky nákupu v mobilních aplikacích Seznam.cz a Televize Seznam na zařízeních s operačními systémy Android a iOS.

Jde o první zpoplatněnou obsahovou službu v nabídce Seznam.cz. Videa distribuuje Seznam.cz na několika místech. Všechna svá videa, navíc rozšířená o partnerský obsah, nabízí na videoportálu Televizeseznam.cz, další jsou dostupná na jednotlivých obsahových webech Seznamu (Seznam Zprávy, Novinky, Sport atp.) a na home page Seznamu.

Videoportál Televizeseznam.cz zaznamenal v loňském roce nárůst celkového odsledovaného času o 23 %. Třetinu z něj tvoří partnerský obsah. Počet přehraných videí dosáhl asi 300 milionů.

-mav-