TV pohoda vydává jarní křížovkářský speciál

středa, 24. února 2021, 13:10 Aktuality, Tisk MediaGuru

Ve středu 24. února vychází první ze čtyř letošních křížovkářských speciálů TV pohody, který vydává vydavatelství JIK-05.

Ve středu 24. února vychází první ze čtyř letošních křížovkářských speciálů TV pohody, který vydává vydavatelství JIK-05.  Do jeho portfolia patří televizní týdeník TV pohoda.

Speciál vychází v nákladu 100 tisíc výtisků. Je prodáván v klasické prodejní síti a jako dárek jej dostane více než 14.500 předplatitelů TV pohody, stejně jako tři další speciály. „Ke všem našim předplatitelům jsme féroví a dárky získávají jak noví, tak i stávající předplatitelé. Velice si všech vážíme a nechceme předplatitele získávat jen pomocí dárků, ale snažíme se s předplatiteli pracovat a chovat se ke všem zcela stejně. Tento přístup naši předplatitelé oceňují, takže předplatitelský kmen je nejen stabilní, a to i v dnešní složité době, ale naopak počet předplatitelů mírně roste,“ uvedl jednatel vydavatelství Jiří Kašpar.

Dodal, že prodaný náklad speciálu Jaro byl v loňském roce vyšší než 65.000 výtisků. Vydavatelství se tím podle jeho slov potvrdilo, že kombinace čtení s vazbou na televizní pořady, filmy a seriály, osm stránek receptů, rad a tipů pro sezónní vaření a především desítky stránek křížovek, sudoku, osmisměrek a dalšího luštění, včetně dvoustrany luštění pro děti, je správným směrem.

Další speciály TV pohoda jsou nachystány na květen, srpen a říjen 2021.

-mav-