Nová řada pořadu Tvoje tvář odstartuje v neděli 21. března

pondělí, 8. března 2021, 07:35 TV MediaGuru

Televize Nova zahájila mediální podporu nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Tvoje tvář má známý hlas, zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas, zdroj: TV Nova

Osmá řada reality show Tvoje tvář má známý hlas zahájí na obrazovkách TV Nova v neděli 21. března. Její start je tak o dva týdny posunut oproti původně oznámenému termínu 7. března. Televize už zahájila mediální podporu na novou řadu, která nese podtitul Šampioni.

Účinkujícími v letošní řadě totiž budou úspěšní soutěžící z minulých řad. V pořadu se tak znovu představí např. Marta Jandová, David Gránský, Iva Pazderková, Albert Černý nebo Jitka Boho. Pořadem budou provázet dva moderátoři – vedle Ondřeje Sokola také Aleš Háma. V porotě se mj. objeví i herec Marek Lambora.

Koncept úspěšných soutěžících v předešlých řadách uplatňuje Nova i v letošní soutěži reality show MasterChef. Tu vysílá ve středečním prime-time pod názvem Souboj nejlepších.

Premiérové díly nové řady Tvoje tvář má známý hlas tak zaplní nedělní večery. Pořad se v uplynulých sezónách stal jedním z nejúspěšnějších na TV Nova. Poslední sedmá řada se vysílala loni na podzim, v průměru ji sledovalo 900 tis. diváků starších 15 let. V divácké skupině 15-54 dosáhl podílu pořadu téměř 30 %.

-mav-