Telly v nové kampani podporuje výhody pro zákazníky

úterý, 9. března 2021, 16:20 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Telly v nové kampani podporuje výhody pro nové i stávající zákazníky. Novinkou je věrnostní program Telly klub.

Vizuály nové kampaně Telly, zdroj: Telly

Vizuály nové kampaně Telly, zdroj: Telly

Operátor Telly spouští jarní kampaň. Podporuje v ní výhody pro nové i stávající zákazníky. Noví zákazníci mj. dostanou 3 měsíce sledování naplno a powerbanku jako dárek. Pro stávající zákazníky Telly spouští od 1. dubna nový věrnostní program s odměnami Telly klub.

„Zákazníky nevážeme, ale ceníme si věrnosti. Naše smlouvy jsou bez vázanosti a noví zákazníci si můžou vyzkoušet Telly až na čtyři týdny zdarma,“ uvedl Vladimír Rusnák, ředitel pro strategii a content.

Členem Telly klubu se automaticky stane každý zákazník, který využívá jeden z Telly balíčků Malý, Střední, Velký nebo Sport. Zákazníci, kteří stále ještě využívají původní Digi nabídku, mají nyní šanci přejít na některý z Telly balíčků.

Mezi výhody Telly klubu mají patřit slevy na předplatné dárkové kolekce merchandisingu a výhody u Telly partnerů. „Konkrétní výhody a odměny za věrnost budeme postupně zveřejňovat,“ říká marketingový ředitel Jan Schöppel.

Jarní kampaní chce televizní operátor oslovit především potenciální zákazníky na internetu a sociálních sítích. Za strategickým konceptem a produkcí kampaně stojí agentura Grizzlink, o mediální nákup a výkonnostní složku se postará agentura bv24.
„Novou kampaní jsme chtěli upozornit na fakt, že je normální mít poskytovatele, kterému rozumíte, který před vámi nic neskrývá, a je také normální získávat za svou věrnost odměny. Naše zákazníky se snažíme neustále překvapovat a bavit,“ doplňuje Jan Schöppel.

Zákazníci Telly mají k dispozici až 130 programů, z toho 79 v HD, a mohou Telly sledovat na 4 různých zařízeních. Telly nabízí příjem televizního signálu prostřednictvím satelitu nebo přes internetové připojení. Internetovou Telly lze naladit s využitím set-top boxu Arris na každém televizoru. Kromě toho lze televizi Telly sledovat v aplikacích pro chytré televizory Samsung, LG, Android TV, dále na Apple TV, Xboxu, Chromecastu nebo na Android set-top boxech. Sledovat je možné i prostřednictvím webového prohlížeče (Chrome, Firefox, Edge, Opera a dalších) a na mobilech a tabletech Android, iOS, iPadOS a Windows 10. 

-mav-