Mall Pay propaguje v kampani skipovací platební karty

pátek, 30. dubna 2021, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Mall Pay spouští novou kampaň, v níž láká na cashback ve výši až 500 korun.

Zdroj: Mall Group

Zdroj: Mall Group

Fintech Mall Pay startuje novou kampaň Šetřete, kudy brouzdáte“, v níž sází na spolupráci s obchodními partnery, jako je Slevomat, Košík nebo Patro. Láká na cashback až 500 korun, který mohou při prvním nákupu uplatnit noví majitelé skipovací platební karty. 

V kampani, jež bude v online prostředí probíhat do poloviny května, Mall Pay rozvíjí svůj koncept s cvičenci. Postavy Matěj a Pavlína v ní současné i budoucí klienty seznamují „s přeskakováním starostí při nakupování“. 

„Protože se skipovací kartou zaplatíte úplně všude – tedy na internetu i v běžných obchodech – zvolili jsme pro načasování kampaně dobu před opětovným otevřením kamenných prodejen. Moc dobře víme, jak se na něj Češi těší a právě naše skipovací karta jim pomůže nakoupit nejvýhodněji a zároveň nejbezpečněji,” zmiňuje za marketing Mall Pay Adam Bílek. „Cvičenci a kampaň ,Šetřete, kudy brouzdáte’ by nám měla přivést tisícovky nových zájemců o skipovací kartu,“ dodává. Za kreativou stojí agentura Brainz Disruptive.

První skipovací kartu vydal Mall Pay v říjnu loňského roku. Jedná se o platební karty propojené s chytrou aplikací, které umožní prodloužit čas na zaplacení všech nákupů z internetu i kamenných obchodů až o 50 dní do výše až 50 tisíc. V současnosti platí skipovací kartou první tisícovky klientů.

-stk-