Novou mluvčí T-Mobile je Zuzana Svobodová

čtvrtek, 8. dubna 2021, 16:05 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Tiskovou mluvčí a zároveň manažerkou externí komunikace společnosti T-Mobile se stala Zuzana Svobodová.

Zuzana Svobodová, zdroj: T-Mobile

Zuzana Svobodová, zdroj: T-Mobile

Počátkem dubna nastoupila na pozici manažerky externí komunikace  společnosti T-Mobile Zuzana Svobodová, která bude zároveň zastávat funkci tiskové mluvčí. Nahrazuje tak Martinu Kemrovou, která z firmy loni v létě odešla. Od té doby byl touto rolí pověřen Jiří Janeček. 

Kromě externí a krizové komunikace se bude Zuzana Svobodová podílet i na komunikaci udržitelnosti a CSR, brandingu zaměstnavatele a komerční komunikaci. Ve své roli bude přímo podřízena Petru Jonákovi, řediteli pro korporátní záležitosti a udržitelnost. 

Zuzana Svobodová do T-Mobile přichází z českého a slovenského zastoupení McDonald’s, kde posledních šest let řídila oddělení korporátní komunikace. Společenskou odpovědnost, CSR agendu a externí komunikaci pro Českou republiku a Slovensko měla na starosti také v The Coca-Cola Company, kde zastávala funkci manažerky pro vnější záležitosti a komunikaci. Zkušenosti má také z brand managementu, kdy pracovala jako brand manažerka sycených nápojů Coca-Cola light, Fanta a Sprite, a z agenturního prostředí –  její kariéra započala v Ogilvy PR na klientech Absolut vodka nebo Plzeňský Prazdroj.

Vystudovala marketing a PR na Anglo-American College a následně získala MBA titul na University of New York in Prague. 

-stk-