Kooperativa rozvíjí v nové kampani koncept „Někde tam je“

čtvrtek, 20. května 2021, 09:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pojišťovna Kooperativa spustila novou image kampaň. Třetím rokem v ní pokračuje v kreativní lince „Někde tam je“.

Z nového reklamního spotu Muzeum, zdroj: Kooperativa

Z nového reklamního spotu Muzeum, zdroj: Kooperativa

Pojišťovna Kooperativa spustila novou image kampaň, která se nejprve objevuje v televizi a na internetu, plánovaná je ale i pro venkovní reklamu, tištěná média a PR komunikaci. Kampaň se bude objevovat až do konce roku.

Kooperativa i v nové kampani navazuje na své předešlé úspěšné image kampaně z let 2019 a 2020 a opět se snaží zachytit situace, ve kterých poukazuje, jak snadno se člověk dostane do problému, a to velmi často nikoliv svojí vinou. Pokračuje tak v kreativní lince „Někde tam je“. Divákům pomocí kampaně vzkazuje, že Kooperativa je tu pro všechny případy. Humorné příběhy z „reálného života“ mají vést cílovou skupinu k zamyšlení. Koncept kampaně má také posilovat roli značky jako profesionála.

První z nasazených spotů s názvem „Muzeum“ podporuje pojištění majetku a odpovědnosti. Od 7. června se pak přidá spot „Burčák", který je zaměřen na autopojištění a od 16. srpna poběží spot zaměřený na životní pojištění s názvem „Těhotenský test".

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

 „I ve třetí vlně usilujeme o maximální uvěřitelnost a autenticitu příběhů. Opět jsme se nechali inspirovat skutečnými příběhy. Abychom spoty zasadili do konkrétních situací, přidali jsme konkrétní produkty, které danou situaci umí vyřešit. Důležitý je pro nás vtip a hlavně nečekaný zvrat situace, který diváka překvapí,“ uvedl Jindřich Skrip, ředitel marketingu Kooperativy.

Billboardy a bigboardy budou zapojeny do kampaně v květnu, v červnu a pak v září a v říjnu. V Ostravě, Brně a na Olomoucku komunikuje značka v místním nářečí.

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Spoty pro image kampaň režíroval stejně jako v minulých letech Tobias Perse, na kampani se podílely kreativní agentura WeAreGinger a produkční firma Dawson Productions.​

-mav-