Dáme jídlo nově rozváží i pro Hamleys, rozvíjí Dáme market

pondělí, 14. června 2021, 12:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Dáme jídlo rychle rozšiřuje nabídku zboží pro tzv. quick commerce, doručení až domů do 30 minut.

Zdroj: Dáme jídlo

Zdroj: Dáme jídlo

Rozvážková služba Dáme jídlo rozšiřuje partnery z řad restaurací a obchodů, pro které rozváží zboží do 30 minut od objednání. V posledních týdnech navázala novou spolupráci s řadou obchodů a řetězců po celé České republice – kromě obědů, večeří i snídaní z restaurací si mohou zákazníci nyní objednat i potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu, maso, drogerii, řezané květiny, cukrovinky, delikatesy či alkoholické nápoje. Mezi partnerské obchody nově patří řetězec Sklizeno nebo síť prodejen Žabka. Novinkou jsou také hračky z hračkářství Hamleys. Pestrost nabídky na platformě Dáme jídlo má posílit také vlastní služba doručování nákupů Dáme market, jež nyní otevírá další nový sklad v Praze.

„V Česku rychle přibývá lidí, pro které je volný čas čím dál vzácnější, a hledají způsob, jak ho ušetřit. My jim v tomto ohledu vycházíme neustálým rozšiřováním nabídky vstříc. Cílem je mít na platformě Dáme jídlo tak pestrý sortiment, aby nikdo nemusel osobně chodit do obchodu, pokud vyloženě nechce. Naši kurýři mu objednávku z restaurace nebo obchodu přivezou do 30 minut, což je mnohdy kratší doba, než by se sami pro nákup vypravili z domu. Čas doručení se budeme snažit i nadále zkracovat. Do velké míry se nám to daří už nyní,” popisuje Filip Fingl, výkonný ředitel společnosti Dáme jídlo.

Pro doručování rozvíjí Dáme jídlo vlastní službu Dáme market, jež nyní otevírá další nový sklad na Praze 12 a nabízí více než 1 000 produktů z různých kategorií. Mezi nejoblíbenější z nich patří pečivo, čerstvé ovoce a zelenina a nápoje. Už během několika příštích měsíců se Dáme market rozšíří z hlavního města i do dalších regionů.

V současnosti Dáme jídlo spolupracuje s téměř 6 000 partnery v celkem 170 městech a obcích po celé České republice. Doručování objednávek zajišťuje na 3 500 kurýrů.

-stk-