Etnetera obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice

čtvrtek, 10. června 2021, 10:00 Aktuality, PR, Reklama MediaGuru

Přišel kreativec David Böhm, Account Manager Sharon Slawinská a Tereza Kopecká, která bude mít na starosti interní marketing.

David Böhm, zdroj: Etnetera

David Böhm, zdroj: Etnetera

Digitální agentura Etnetera Motion, patřící do skupiny Etnetera Group, rozšíšila tým o tři nové členy. Přišel kreativec David Böhm, Account Manager Sharon Slawinská a Tereza Kopecká, která bude mít na starosti interní marketing.

David Böhm má za sebou pět let zkušeností v digitálním marketingu. Pracoval v Social Media týmu v agenturách Nydrle a Kindred, kde vymýšlel social media komunikaci pro řadu lokálních a globálních značek. Poslední dva roky strávil v kreativním týmu Leo Burnett na pozici Idea Maker. V roce 2019 obsadil třetí místo v soutěži Young Lions v kategorii Digital a v roce 2021 první místo v kategorii Print. V Etnetera Motion bude pracovat na tvorbě kreativních konceptů, podílet se na tenderech a dílčích aktivitách pro klienty.

Sharon Slawinská, zdroj: Etnetera

Sharon Slawinská, zdroj: Etnetera

Sharon Slawinská má za sebou šest let zkušeností v mezinárodních firmách, kde se zaměřovala na sales a marketing. Na starosti měla plánování a řízení online marketingových kampaní a také pečovala o klíčové online & offline partnery ze šesti zemí v Asii a Pacifiku. V Etnetera Motion je nyní na pozici Account Manager a řídí komunikační projekty pro Dáme Jídlo.

Tereza Kopecká, zdroj: Etnetera

Tereza Kopecká, zdroj: Etnetera

Tereza Kopecká měla více než dva roky na starost marketing na soukromé vysoké škole Newton University. Starala se zde o realizaci všech interních a externích eventů jako jsou promoce, imatrikulace, vědecké konference či veletrhy vzdělávání. Dále spravovala všechny sociální sítě a řešila tvorbu podpůrných interních i externích materiálů. K tomu vedla několik kurzů pro studenty a podílela se na firemní marketingové strategii. V Etnetera Motion má nově na starosti interní marketing i správu a tvorbu obsahu pro firemní online kanály.

-mav-