Marketing Twista povede Pavel Rath

úterý, 15. června 2021, 11:15 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Ze své pozice povede marketing společnosti v Česku i v Polsku.

Pavel Rath, zdroj: Twisto

Pavel Rath, zdroj: Twisto

Na pozici Head of Marketing českého fintechového startupu Twisto nastoupil Pavel Rath, který v Twistu pracuje od konce roku 2019. Ze své pozice povede marketing společnosti v Česku i v Polsku.

„Mým hlavním cílem je rozšířit povědomí o Twistu a jeho produktech. Chci se taky zaměřit na jednodušší a více osobní onboarding našich nových klientů, aby snáze pochopili výhody nákupů a placení s Twistem. Našim stávajícím zákazníkům pak chci zejména ukázat používání odložených plateb v mnoha dalších formách,“ uvedl.

Pavel Rath nastoupil do Twista na konci roku 2019 jako Head of performance & CRM pro Česko a později dostal na starosti také CRM pro český i polský trh. V minulosti působil přes deset let v CK Neckermann. Pracoval také pro německou cestovní kancelář SnowTrex, která nabízela lyžařské pobyty a zájezdy, a to výhradně online. Ta mu nabídla možnost vybudovat českou verzi jejich e-shopu a zavést svou značku na českém trhu, řešil zde především performance marketing včetně SEM, SEO a affiliate marketingu.

-mav-