Na český trh míří nový obchodní řetězec HalfPrice

pátek, 18. června 2021, 16:55 Aktuality, Retail MediaGuru

Nová maloobchodní síť HalfPrice z polské skupiny CCC vstoupí koncem září do České republiky.

Zdroj: HalfPrice/CCC

Zdroj: HalfPrice/CCC

Na tuzemský trh vstupuje další retailový hráč. Koncem září svou první prodejnu v České republice otevře řetězec HalfPrice z polské skupiny CCC, nabízející značkové zboží za nízké cenyV pražské Galerii Harfa nabídne nová síť širokou škálu produktů – od oděvů, obuvi, přes kosmetiku, hračky po bytové doplňky. 

„Česká republika je pro nás velmi důležitým trhem, kde působíme již 17 let. Jsme přesvědčeni, že obyvatelé Prahy si nový řetězec zamilují,“ uvedl předseda dozorčí rady společnosti Dariusz Milek. Česká republika je druhou zemí, kam HalfPrice směřuje. Začátkem května zahájila síť v domovském Polsku, kde za jeden a půl měsíce otevřela 13 prodejen. Chystá se také do Maďarska a Rakouska. Do konce letošního roku chce mít v Evropě v provozu 65 poboček. 

„Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že HalfPrice je zajímavý moderní koncept za nízkou cenu, který obohacuje nabídku nákupních center a přitahuje davy nových spotřebitelů. Kolekce značek v sítí se neustále rozšiřuje a zákazníci se mohou spolehnout na velmi rozmanitou nabídku,“ dodal Adam Holewa, předseda představenstva HalfPrice.

„Portfolio našich prodejen uspokojí vkus i opravdu náročných zákazníků. Velkou výhodou je minimalistický koncept vzhledu prodejen,“ dodává Roman Puchala, generální ředitel společnosti HalfPrice v České republice.

HalfPrice je tak další hráč zaměřující se na zboží za nízké ceny, který vstupuje na český trh. Letos v červnu svou první tuzemskou prodejnu otevřel Primark. V loňském roce přišel nizozemský Action a německý Tedi. 

Primark otevřel svou první prodejnu v České republice

čtvrtek 17. června 2021

HalfPrice je součástí skupiny CCC, výrobce a prodejce obuvi. Působí ve 29 zemích. V České republice je přítomna od roku 2004, nyní zde provozuje 89 obchodů. Její součástí jsou i e-commerce platformy, jako je ccc.eu, eobuv.cz, Modivo a DeeZee.

-stk-