PR Air Bank a Zonky řídí Pokorná, do týmu přichází Macháček

pondělí, 21. června 2021, 17:25 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Externí komunikaci značek Air Bank a Zonky má nově na starosti jeden tým, který vede tisková mluvčí Jana Pokorná. Jejím zástupcem se stal Roman Macháček.

Externí komunikaci Air Bank a Zonky vede Jana Pokorná, jejím zástupce je nově Roman Macháček, zdroj: Air Bank.

Externí komunikaci Air Bank a Zonky vede Jana Pokorná, jejím zástupce je nově Roman Macháček, zdroj: Air Bank.

Externí komunikaci značek Air Bank a Zonky má nově na starosti jeden tým. Ten vede Jana Pokorná, která zároveň zůstává tiskovou mluvčí pro Air Bank a nově i pro značku Zonky. Jejím novým zástupcem se stal Roman Macháček.

Jana Pokorná, která za Air Bank jako tisková mluvčí komunikuje pátým rokem, od letošního února rovněž zastává pozici manažerky externí komunikace. Zastřešuje tak komunikaci s novináři a na sociálních sítích, a to nejen pro Air Bank, ale nově i pro značku Zonky.

Roman Macháček nastoupil nově do týmu externí komunikace Air Bank a Zonky na pozici specialisty PR a jako zástupce tiskové mluvčí. V oboru komunikace pracuje sedmým rokem. Do Air Bank přechází z PR a digitální agentury Insighters, kde více než tři roky působil jako account manažer a podílel se také na projektech partnerské agentury Dark Side. Věnoval se zejména klientům z oblasti bankovnictví a financí, technologií, logistiky či e-commerce, ale i projektům datové žurnalistiky Absolvoval mediální a komunikační studia na Univerzitě Karlově v Praze, v současnosti je zároveň posluchačem kombinovaného studia Vysoké školy ekonomické.

-stk-