Voyo na začátku týdne přeskočilo ve vyhledávání Netflix

čtvrtek, 10. června 2021, 13:35 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Zájem o videoportál Voyo se ve vyhledávání na Seznamu od oznámení po přesunu seriálu Ordinace na tuto platformu výrazně zvýšil a překonal i Netflix.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Čeští uživatelé vyhledávají v posledních dnech na Seznamu českou službu Voyo víc než mezinárodní Netflix. Podle statistik vyhledávání na Seznam.cz službu Voyo vyhledávalo v úterý 8. června 2176 uživatelů, zatímco Netflix hledalo 1316 uživatelů. Také ve středu 9. června byl větší zájem o videoportál Voyo. Službu Voyo hledalo 1430 lidí, o Netlix se zajímalo 1271 lidí.

Nárůst může souviset s úterním oznámením TV Nova pokračovat se svým seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 výhradně na placeném videoportálu Voyo. 

Podle vyjádření TV Nova je nárůst zájmu o Voyo kontinuální. „Službu Voyo neustále rozvíjíme. Těší nás, že je o ni zájem a skokově rostou její předplatitelé – v tuto chvíli už více než dvojnásobnou rychlostí oproti minulému roku. Zároveň roste i čas, který uživatelé průměrně stráví sledováním Voyo,“ zdůvodnil Jakub Strýček, ředitel marketingu TV Nova.

-mav-