Gambrinus opět s Horváthem podporuje amatérský fotbal

čtvrtek, 29. července 2021, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pavel Horváth se již druhým rokem stává tváří podpory pivní značky Gambrinus v oblasti amatérského fotbalu.

Pavel Horváth se znovu spojil s pivem Gambrinus a jeho podporou amatérského fotbalu, zdroj: Triad Advertising.

Pavel Horváth se znovu spojil s pivem Gambrinus a jeho podporou amatérského fotbalu, zdroj: Triad Advertising.

Gambrinus se i letos zaměří na znovunastartování amatérského fotbalu, který již druhou sezónu silně poznamenala pandemie koronaviru. V rámci projektu „Kopeme za fotbal“ opět startuje druhý ročník akce „Výkopná“. Podpoří ji online kampaní, jejíž tváří se znovu stává fotbalista Pavel Horváth.

„Letos nás snad už konečně čeká normální sezóna, a tak ji chceme pomoct klubům vykopnout opravdu ve velkém stylu. Přichystali jsme nové odměny do soutěže a jsme připraveni podpořit další ročník Výkopné,“ objasňuje hlavní letošní myšlenku junior brand manažer značky Gambrinus Jan Odložil, který má na starosti přímo projekt „Kopeme za fotbal".  

Kampaň chce oslovit zejména jednotlivce a vyzvat, že cokoli právě dělají, mohou dělat i na hřišti. Součástí komunikace je hero spot, tři krátké 15s spoty, 6s bumper a dále displejová reklama a newslettery. Vše vede uživatele k prokliku na stránku www.kopemezafotbal.cz/vykopna, kde mohou hlasovat pro svůj místní fotbalový klub. Dvěma stům klubů s nejvíce hlasy dá Gambrinus odměnami pro uspořádání jejich vlastní akce „Výkopná 2021“. „Odměny jsou tentokrát rozdělené do tří kategorií, přičemž nejúspěšnější kluby kromě sudů piva, příspěvku na nákup u řezníka nebo propagačních předmětů obdrží i trička nebo papírovou maketu svého vlastního starosty, předsedy klubu, kapitána, trenéra nebo výčepního. Nejlepší klub pak čeká v rámci Výkopné i koncert kapely Wohnout,“ dodává Jan Odložil.

Hero spot pivní značky Gambrinus k akci Výkopná

Pod kampaní je opět podepsána agentura Triad Advertising. Produkci zajistila společnost Stink Prague. Režie se ujal Jakub Kohák. „Navazujeme na loňský příběh z obce Kytín a rozšiřujeme ho. Přicházíme tak například s novým hrdinou letošních spotů, kterým je právě starosta Kytína. Ten byl ale v době natáčení na dovolené, a tak jsme si museli vystačit s jeho papírovou verzí…,“ přibližuje art director pražského Triadu Michal Dvorský.

Do loňské Výkopné se zapojilo 500 z 850 klubů již zaregistrovaných v programu Kopeme za fotbal, a navíc se o členství přihlásilo 115 nových klubů. Stránku s hlasováním vloni navštívilo celkem 110 000 lidí a 87 000 z nich hlasovalo pro svůj klub. Polovina z nich přitom přišla na web díky sdílení organicky. Celkem Gambrinus loni podpořil 210 Výkopných.

-stk-