O2 se v kampani spojuje s Čechem nebo Plíškovou

čtvrtek, 5. srpna 2021, 14:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 spouští kampaň „My jsme sport!“. Spojuje se v ní se známými sportovními tvářemi.

Zdroj: O2

Zdroj: O2

Operátor O2 začátkem srpna odstartoval novou reklamní kampaň na podporu digitální televize O2 TV. Spojuje se s ní se známými sportovci, například s Petrem Čechem, Karolínou Plíškovou, Makhmudem Muradovem nebo Sašou Salákem. 

Cílem kampaně je komunikovat kromě začátku nové sezóny i rozšíření sportovního obsahu – O2 TV nabídne přenosy z Ligy mistrů UEFA, německé Bundesligy, italské Serie A a také španělské La Ligy. 

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru, tisku a na internetu. Hlavní tváří reklamního spotu se stal Petr Čech. Dále se v komunikace objeví tenistka Karolína Plíšková, Makhmud Muradov, UFC zápasník, nebo hokejový brankář Saša Salák. Součástí kampaně jsou i vlogy na sociálních sítích přímo ze zákulisí, pravidelné rozhovory nebo ohlasy.

„Zkoordinovat takto vytížené hvězdy do kampaně O2 TV – ,My jsme sport’ nebylo úplně snadné. Například Petr Čech nemohl kvůli pandemii do České republiky, tak jsme za ním museli vyslat štáb do portugalského Lisabonu a na natáčení dohlížet přes video. Některá focení a natáčení jsme domlouvali za pochodu přímo na letišti, když se nám ambasadoři vraceli z turnajů,“ popsal David Daneš, marketingový ředitel O2.

Pod kreativním konceptem je podepsána agentura Free Andy. Produkci zajistila společnost JetLag. Režie se ujal Dano Dekan. Fotografie vytvořil Ondřej Pýcha. O postprodukci se postaralo Alien studio.

-stk-