Seriál 1. mise zahájí v předpremiéře v neděli 29. srpna

sobota, 28. srpna 2021, 07:25 Aktuality, TV MediaGuru

V nedělní předpremiéře uvede TV Prima svůj vlajkový seriál pro letošní podzimní sezónu 1. mise. Další díly bude vysílat každou středu.

1. mise, zdroj: FTV Prima

1. mise, zdroj: FTV Prima

V neděli 29. srpna odvysílá televize Prima v hlavním vysílacím čase první díl svého nového seriálu 1. mise. Uvede se scénou z vojenského výcviku a znělkou s adaptací písně Karla Kryla, Morituri te salutant v podání Václava Noida Bárty.

Nový seriál, který nese podtitul „Jen silní přežijí“, sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Seriál chce divákům přiblížit práci vojenských lékařů.

Do rolí dvanácti mediků, jejichž cestu za cílem bude seriál sledovat, tvůrci obsadili mladé herce: Sáru Rychlíkovou, Annette Nesvadbovou, Zuzanu Novotnou, Lucii Ducháčkovou, Beátu Hrnčiříkovou, Kateřinu Zapletalovou, Radúze Máchu, Libora Matouše, Radka Melšu, Jiřího Böhma, Ondřeje Kubinu a Petra Kolmana. V rolích jejich učitelů se objeví Marek Němec, Pavel Řezníček a Jan Dolanský. Jeho manželku si zahraje Kristýna Leichtová. V dalších rolích diváci uvidí např. Adélu Gondíkovou, Igora Chmelu, Sandru Novákovou, Ondřeje Rychlého, Annu Marii Fialovou, Barboru Šťastnou, Kateřinu Pechovou, Vojtěcha Eflera a další.

1. mise se představí poprvé v předpremiéře v neděli 29. srpna od 20:15, další díly stanice uvede vždy ve středu ve stejném čase.

Prima na podzim: 1. mise, Dvojka na zabití, Hvězdy nad hlavou či Talent

úterý 3. srpna 2021

-mav-