Nový řetězec HalfPrice otevírá v Česku první prodejnu

čtvrtek, 30. září 2021, 11:00 Aktuality, Retail MediaGuru

HalfPrice, maloobchodní řetězec se značkovým oblečením, obuví a doplňky, otevírá 30. září v Česku první prodejnu v obchodním centru Galerie Harfa v Praze.

První obchod otevřel HalfPrice v OC Galerie Harfa v Praze, zdroj: HalfPrice

První obchod otevřel HalfPrice v OC Galerie Harfa v Praze, zdroj: HalfPrice

Do Česka vstupuje nový maloobchodní řetězec se značkovým oblečením, obuví a doplňky HalfPrice. Síť staví na konceptu off-price, v rámci kterého nabízí značkové zboží přímo od výrobců za nízké ceny. První prodejna se otevřela 30. září v Praze v obchodním centru Galerie Harfa. Prodejna se nachází přímo u vchodu do obchodního centra a má rozlohu bezmála 1800 m².

„Česká republika je nám obzvláště blízká, a to nejen díky své geografické poloze, ale také díky dlouhodobým vazbám skupiny CCC. Je to pro nás důležitý trh, kde působíme již 17 let a kde jsme přítomní s nabídkou CCC, eobuv.cz a Modivo. Nyní nastal čas na další průkopnický projekt – HalfPrice,“ říká Adam Holewa, předseda představenstva HalfPrice.

HalfPrice patří do skupiny CCC a kromě České republiky působí také v Polsku, Rakousku, Maďarsku a na konci roku se objeví v Chorvatsku. V Polsku značka debutovala letos v květnu a dosud na tamním trhu otevřela 27 prodejen. Do Rakouska a Maďarska HalfPrice expandovala v srpnu.

„Sbírka značek v síti se neustále rozšiřuje a zákazníci se mohou těšit na velmi různorodou a často měnící se nabídku,“ dodává Malwina Winter, místopředsedkyně představenstva pro nákup.

„Nabídka značkové módy za zvýhodněné ceny dosud v našem centru chyběla, a proto doplní a zatraktivní náš stávající mix obchodů,“ říká Pavel Hradec, ředitel obchodního centra Galerie Harfa.

CCC patří mezi největší maloobchodní společnosti s obuví ve střední Evropě a jedním z největších výrobců obuvi v Evropě. Působí ve 29 zemích. Skupina CCC je v České republice přítomná od roku 2004 a v současnosti pod značkou CCC působí v tuzemsku více než 80 prodejen. Čeští zákazníci mohou rovněž nakupovat na e-shopech ccc.eu, eobuv.cz a Modivo a od července využívat v Praze i první kamennou prodejnu eobuv.cz a Modivo.

HalfPrice: Na novou síť prodejen je teď ten nejlepší čas

středa 23. června 2021