Albert na Chodově nabízí chytrý bezobalový systém

pátek, 29. října 2021, 07:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Suché potraviny a drogerii bez obalu nabízí Albert nově ve své prodejně na pražském Chodově.

Ve spolupráci se společností Miwa a Tierra Verde nabízí Albert na Chodově přes 80 položek, zdroj: Albert.

Ve spolupráci se společností Miwa a Tierra Verde nabízí Albert na Chodově přes 80 položek, zdroj: Albert.

Albert se posouvá v bezobalovém prodeji o krok dál. Po testování na prodejně v pražské Galerii Butovice nyní spouští ve spolupráci se společností Miwa ve své prodejně na pražském Chodově bezobalový prodej suchých potravin a drogerie. 

Zákazníci mohou na Chodově vybírat z více než 80 položek, které nakoupí buď do vlastních nádob, nebo do speciálních zálohovaných opakovaně plnitelných nádob vybavených chytrou technologií. U bezobalové drogerie a kosmetiky značky jsou k dispozici opakovaně plnitelné nádoby pro sypké zboží a speciální dózy pro tekuté položky. 

S českými dodavateli a společnostmi Miwa a Tierra Verde představujeme koncept, který nechává nahlédnout do jedné z možných budoucností prodeje suchých potravin,“ říká Martina Černá, ředitelka pro udržitelnost a zdraví v obchodech Albert.

Miwa dodala Albertu technologii násypníků, jejichž ekologická stopa je o 71 % nižší než u klasické distribuce v jednorázových obalech. Systém pro tekutou drogerii dodala společnost Tierra Verde.

Z potravin si mohou zákazníci zakoupit sortiment od snídaňových směsí, přes ořechy, vločky, obiloviny, těstoviny, luštěniny až po semínka. Většina surovin je k dostání v bio kvalitě a téměř polovinu tvoří produkty privátní značky Nature´s Promise. V sekci sypké drogerie je k zakoupení například prací prášek nebo jedlá soda, sortiment tekuté drogerie nabí kromě pracích a čistících prostředků také základní tekutou kosmetiku jako mýdlo nebo šampon. 

-stk-