Autor textu MediaGuru
Online obchod s módou Answear zahájil vlnu nové televizní kampaně, která
je součástí nové strategie značky.
Online obchod s módou Answear zahájil vlnu nové televizní kampaně, která poběží v říjnu a v listopadu na stanicích Nova Group v Česku a Markíza Group na Slovensku. Kampaň Lifespiration Starts Here je součástí nové strategie značky, která byla zahájena představením kolekce answear.LAB Girl Power na začátku září. Značka se teď zaměří více na ženy. Na všech devíti trzích doplní televizní reklamu, display kampaň, spolupráce s lokálními influencery a mezinárodní fotografická soutěž. Nová strategie obchodu má být založena i na rozšíření nabídky o produkty a segmenty, které cílí na ženy.
„Ženy tvoří převažující procento našich nakupujících. V minulém roce jsme pro dámy relaunchovali naši vlastní značku answear.LAB, vytváříme pro ně speciální limitované kolekce a komunikujeme s nimi prostřednictvím jejich oblíbených influencerů. Naklonění celé komunikační strategie jejich směrem pro nás tedy bylo logickým krokem. Chceme ženy podporovat v jejich životní cestě a inspirovat je silnými příběhy ostatních,“ uvedla country manažerka pro Českou republiku a Slovensko Nicole Groesslová.
Zdroj: Answear
Zdroj: Answear
Reklamní spot vyrobila společnost Film Reaktor. Kameramanem byl Nikodem Marek, režisérkou Monika Kmita. Spot se natáčel ve Varšavě.
Na všech devíti trzích, na kterých Answear.com působí, spouští značka také mezinárodní fotografickou soutěž „ Lifespiration starts here“, do níž jako ambasadory zapojuje influencery. V Česku se jedná o Lucii Zelinkovou, Veroniku Kašákovou, Dominika Pokludovou a Lucii Křížkovou.
Křížková byla společně s Lenkou Klicperovou a Kateřinou Vackovou také ambasadorkou kampaně Girl Power. Ta je představila ve speciálních videospotech, rozhovorech a editoriálech i v magazínu Heroine, s kterým Answear spojil síly také v rámci Prezidentské konference, které je partnerem. Součástí kampaně byla i událost pro širokou veřejnost nazvaná „Odhalte tajemství silných žen“.
-mav-
# reklama # marketing # strategie # Answear # branding
Autor textu MediaGuru
Na čele pátečního večera po 20:00 zůstává v divácké skupině starší
15 let Všechnopárty. Následuje seriál Vyprávěj, který je zároveň
jedničkou ve skupině 15–54.
Sledování televize se ve Spojených státech mění ve společenský
zážitek. Fanoušci seriálů a reality show čím dál častěji míří do
barů na takzvané watch parties, které se stávají novým kulturním
i marketingovým fenoménem, všímá si Erika Luzsicza.
Google zpřístupnil v Česku funkci Vyhledávání Live, která umožňuje
komunikovat s vyhledávačem hlasem i obrazem. Novinka rozšiřuje
vyhledávání o konverzační a multimodální prvky.