Elle pořádá pilotní ročník festivalu krásy Ellephoria

čtvrtek, 14. října 2021, 10:50 Aktuality, Tisk MediaGuru

Startuje pilotní ročník festivalu krásy Ellephoria, pořádá ho magazín Elle vydavatelství Burda International CZ.

Zdroj: Burda International CZ

Zdroj: Burda International CZ

Magazín Elle uspořádá ve dnech 22.-24.10. 2021 festival Ellephoria Beauty. Uskuteční se v prostorách Event Space, Máj v Praze. Program festivalu ukáže trendy ze světa kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu.

V prostorách 4. patra Event Space se představí přes 25 značek, které budou prezentovat své produkty i novinky pro následující sezonu. Důležitou součástí projektu jsou i partneři jako Sephora, Lancôme, Škoda Auto, Nespresso a další.

Třídenním programem budou provázet moderátorky Zorka Hejdová a influencerka Natálie Kotková. Festivalu se zúčastní i známé tváře a celebrity mimo jiné zpěvačka Dara Rollins, topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá, influencerka a CEO značky Not so funny Any Anežka Chudlíková, modelka Pavlína Němcová, komička a herečka Eva Kramerová známa jako Evelyn a další.

Koncept i produkci organizuje mediální dům Burda International CZ. „Doufáme, že se akce Elle dostane do povědomí a my budeme moct každý rok na jednom místě představit novinky a beauty trendy pro nadcházejíci sezonu,“ říká o novém projektu Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda International CZ.

-mav-