Autor textu MediaGuru
Startuje pilotní ročník festivalu krásy Ellephoria, pořádá ho magazín
Elle vydavatelství Burda International CZ.
Magazín Elle uspořádá ve dnech 22.-24.10. 2021 festival Ellephoria Beauty. Uskuteční se v prostorách Event Space, Máj v Praze. Program festivalu ukáže trendy ze světa kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu.
V prostorách 4. patra Event Space se představí přes 25 značek, které budou prezentovat své produkty i novinky pro následující sezonu. Důležitou součástí projektu jsou i partneři jako Sephora, Lancôme, Škoda Auto, Nespresso a další.
Třídenním programem budou provázet moderátorky Zorka Hejdová a influencerka Natálie Kotková. Festivalu se zúčastní i známé tváře a celebrity mimo jiné zpěvačka Dara Rollins, topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá, influencerka a CEO značky Not so funny Any Anežka Chudlíková, modelka Pavlína Němcová, komička a herečka Eva Kramerová známa jako Evelyn a další.
Koncept i produkci organizuje mediální dům Burda International CZ. „Doufáme, že se akce Elle dostane do povědomí a my budeme moct každý rok na jednom místě představit novinky a beauty trendy pro nadcházejíci sezonu,“ říká o novém projektu Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda International CZ.
-mav-
# móda # Elle # kosmetika # festival # magazín # Ellephoria Beauty # Burda International
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.