O2 ve vánočním spotu propaguje slevy pro zákazníky

středa, 27. října 2021, 13:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Operátor O2 startuje od 1. listopadu vánoční kampaň, ve které zákazníkům nabízí tisíc korun slevu na produkty v nabídce O2.

Z vánočního spotu, zdroj: repro O2

Z vánočního spotu, zdroj: repro O2

Operátor O2 startuje od 1. listopadu vánoční kampaň, ve které zákazníkům nabízí tisíc korun slevu na produkty v nabídce O2 za každou jednu službu, kterou zákazník u O2 používá. Nabídka se také týká nových služeb aktivovaných v době platnosti vánoční kampaně. Slevu mohou zákazníci uplatnit na vybrané produkty buď přímo v kamenné prodejně, nebo v e-shopu.

Operátor v letošní vánoční kampani představuje digitálního poslíčka, který ze světa Chytré sítě O2 přináší všem zákazníkům „tisíce na dárky" za každou službu. „Je to taková malá digitální kasička, která nám propojuje komunikaci od televizní reklamy, přes online až po aplikaci Moje O2. Na každého zákazníka totiž už teď čeká v aplikaci jeho personalizovaná digitální kasička, kterou si může otevřít a zjistit, kolik tisícovek na nákup dárků od nás získal," popisuje David Daneš, ředitel marketingové komunikace.

Zdroj: O2

Za kreativním konceptem kampaně stojí agentura Free Andy Agency. Spoty vznikaly ve slovenském 3D studiu Alien. Kampaň se objeví v televizi, rádiích, tisku, outdooru, na internetu a také v O2 prodejnách. Hlavní 30" reklamní video doplní taktické spoty zaměřené na 5G telefony a novinku - sluchátka O2 Pods. True wireless sluchátka O2 Pods uvádí O2 na vánoční trh za cenu 299 Kč.

-mav-