Řetězec Anson’s otevírá v Praze svou první prodejnu

pátek, 22. října 2021, 13:05 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Výhradně pánskou módu nabídne multi-brand prodejna Anson’s v pražském nákupním centru Westfield Chodov.

Původem německý módní řetězec Anson's otevřel na Chodově svou první prodejnu v České republice, foto: Miroslav Malý.

Původem německý módní řetězec Anson's otevřel na Chodově svou první prodejnu v České republice, foto: Miroslav Malý.

Módní řetězec Anson’s, patřící do skupiny Peek & Cloppenburg, vstupuje na český trh a v pražském nákupním centru Westfield Chodov otevírá na ploše 1232 m2 svou první multi-brand prodejnu. Nabídne výhradně pánskou módu od značek jako Boss Black, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Tommy Jeans, Tom Tailor, Review či Bugatti, ale i vlastní značky Mc Neal, Montego Men či Christian Berg.

Společnost, jež byla doposud reprezentována výhradně v Německu,  v současnosti expanduje do střední a východní Evropy. Po Bukurešti je Praha  dalším městem, kde otevírá svou kamennou pobočku.

„Od našeho založení v roce 1989 se Anason’s stal jednou z největších oděvních společností v Německu a nadále roste na zahraničních trzích. Česká republika je jedním z těch klíčových,” komentuje vstup na český trh Paul Pörtner, ředitel sekce Retail Management v Peek & Cloppenburg. 

Anson’s provozuje celkem 22 prodejen, které se vyznačují maskulinním designem a jasným rozdělením produktů a stylů, které má sloužit ke snazší orientaci. Kromě kamenné sítě nabízí řetězec také vlastní e-shop.

-stk-