Autor textu MediaGuru
Výhradně pánskou módu nabídne multi-brand prodejna Anson’s v pražském
nákupním centru Westfield Chodov.
Módní řetězec Anson’s, patřící do skupiny Peek & Cloppenburg, vstupuje na český trh a v pražském nákupním centru Westfield Chodov otevírá na ploše 1232 m2 svou první multi-brand prodejnu. Nabídne výhradně pánskou módu od značek jako Boss Black, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Tommy Jeans, Tom Tailor, Review či Bugatti, ale i vlastní značky Mc Neal, Montego Men či Christian Berg.
Společnost, jež byla doposud reprezentována výhradně v Německu, v současnosti expanduje do střední a východní Evropy. Po Bukurešti je Praha dalším městem, kde otevírá svou kamennou pobočku.
„Od našeho založení v roce 1989 se Anason’s stal jednou z největších oděvních společností v Německu a nadále roste na zahraničních trzích. Česká republika je jedním z těch klíčových,” komentuje vstup na český trh Paul Pörtner, ředitel sekce Retail Management v Peek & Cloppenburg.
Anson’s provozuje celkem 22 prodejen, které se vyznačují maskulinním designem a jasným rozdělením produktů a stylů, které má sloužit ke snazší orientaci. Kromě kamenné sítě nabízí řetězec také vlastní e-shop.
-stk-
# fashion # móda # e-shop # kamenný obchod # expanze # řetězec # Anson's # Peek & Cloppenburg
Autor textu MediaGuru
Zařazení nové stanice Prima sport do nabídky SledováníTV zatím není
definitivně potvrzeno. Úterní přenos utkání Sparty ve třetím předkole
Ligy mistrů sloužil pouze jako promo vysílání, zatímco operátor a skupina
Prima nadále jednají o podmínkách dlouhodobé distribuce kanálu.
Oborové ceny Sport Alive Awards by Tipsport zahájily přihlašování do
pátého ročníku. Soutěž letos nově ocení projekty zaměřené na ženský
sport a vytvořila také samostatnou kategorii pro menší sportovní
organizace.
Nejvyšší sledovanost ve středu po 20:00 v divácké skupině starší
15 let měl seriál Polda. Následoval seriál Vyprávěj, který zároveň
zaznamenal nejvíce diváků ve skupině 15–54.